Framery One Pod

Soundproof like Framery. Futureproof like no other. Framery One

Susipažinkite su Framery One – pirmąja pasaulyje išmania akustine būdele. Ji ne tik išmani ir stilinga, joje įdiegtos naujausios technologijos, ji atitinka aukščiausius garso izoliacijos standartus bei gali pasigirti beaide akustika. Dirbdami mėgausitės išskirtiniu dizainu, o jūsų dėmesio bei susikaupimo neblaškys joks išorinis garas.

Mūsų standartas – aukščiausias standartas

Framery one didžiuojasi atitikdama aukščiausią garso izoliacijos vertinimo standartą – ISO 23351. Jūsų privačios diskusijos ar pokalbiai ir liks privatūs, net jei būdelė stovės atviroje biuro erdvėje šalia darbinių erdvių. Susikaupti darbui padės ir nepriekaištinga oro ventiliacija – 29 litrai per sekundę – 4 kartus viršijanti tokioms uždaroms erdvėms taikomą ventiliacijos standartą.

Išmani aplinka

Visi būdelės nustatymai koreguojami ar keičiami išmaniajame ekranėlyje. Norite pritemdyti šviesą ar sumažinti oro srautą – keletą kartų lengvai brūkštelsite per išmanųjį ekraną. Patogu naudotis ir rezervavimo sistema: galite integruoti būdelės rezervavimo sistemą į savo el. kalendorių, vos jums įžengus į būdelę, ji automatiškai jums rezervuojama, taip pat gausite pranešimą, kai jūsų rezervacijos laikas netrukus baigsis.

Tobulai pritaikyta Jums

Kaip jums patinka dirbti labiausiai? Framery One leidžia jums reguliuoti kėdės bei stalo aukštį, kad patogiai dirbtumėte sėdėdami. Jei labiau mėgstate dirbti stovėdami, galite rinktis Framery One be kėdės.

Moderni šiandien, bet tarnaus ilgai

Modulinė būdelės konstrukcija leis pagal poreikį keisti būdelės dalis. Būdelės korpusas pagamintas iš plieno, 95 % perdirbamas. Galite pasirinki savo mėgstamą ar prie korporatyvinio dizaino tinkančią būdelės spalvą, vidaus panelių, kilimų, kėdės bei stalo medžiagas ir spalvas. Jei reikalingas dar lankstesnis sprendimas – uždėkite būdelei ratukus.

Susikurkite tai, ko jums reikia

Ieškote nedidelės telefono būdelės biurui? O gal didesnės būdelės komandiniam darbui? Framery leidžia jums kūrybiškai įgyvendinti savo vizijas, renkantis iš plačios spalvų, aksesuarų, vidaus įrangos detalių paletės.

Daugiau apie Framery One 

Framery One PodLina