Akustinės panelės

Įvairūs garsai bei triukšmas darbo metu erzina, blaško ir vargina, todėl darbuotojams yra sunku susikoncentruoti ir tinkamai atlikti darbo užduotis. Triukšmą slopinančios akustinės panelės – funkcionalus sprendimas šiuolaikinio biuro erdvei. Akustinė panelė puikiai absorbuoja ne tik tiesioginį garsą, bet taip pat sugeria atspindžius ateinančius nuo kitų paviršių – lubų ar sienų.

 Akustinių panelių gamybai naudojama 100 % poliesterio medžiaga. Tai naujos rūšies garsą sugerianti medžiaga, įvairaus pralaidumo ir tankio, gaminama naudojant sudėtingas karštojo presavimo ir lydymo technologijas, suformuojama kaip medvilnės kokonas. Ši medžiaga pasižymi tokiomis savybėmis kaip garso sugertis, atsparumas liepsnai, ji yra nekenksminga, nedirginanti, bekvapė. Ši naujoji biuro akustinė medžiaga yra puikus derinys: sugeria garsą, saugo nuo karščio ir yra dekoratyvi.

Akustinės sienų plokštės puikiai papildo bet kurią biuro zoną – nuo vadovų kabinetų, konferencijų salių, mažų biurų, iki valgyklų ir poilsio zonų. Akustinių plokščių formų ir spalvų įvairovė leidžia labai paprastai sukurti unikalias ir įdomias kompozicijas. Jos ne tik padengia sieną unikalia akustine danga, bet ir suteikia interjerui šilumos bei jaukumo.

Akustinės panelėsRimgaudas L